Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Uvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Japonské kúpele
 Naturmed procedúry
 Voľný čas
 Konferencie
 Pobyty


Hotel Therma**** Dunajská Streda

Stravovanie pre ubytovaných hostí:

Raňajky: bohaté švédske stoly, teplé a studené jedlá a nápoje
Obedy a večere: podľa počtu, švédske stoly alebo výber z menu prípadne kredit v a´la carte reštaurácii
Dodatkovú stravu je možné riešiť v našich reštauráciach a´la carte alebo objednať a uhradiť priamo na mieste.

Ponúkame Room service, raňajky do postele -  Skutočná POHODA.

Gastronomické prevádzky:

 • Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít. Gastronomická ponuka sa mení pre spokojnosť zákazníkov a podľa sezónnosti.
 • Raňajky podávame v Jaeger salóne prípadne v reštaurácii Zerda formou bohatých švédskych stolov alebo si hostia môžu voľne vybrať z nášho ranného menu formou obsluhy.
 • Pre svadby, oslavy a najmä spoločenské a firemné podujatia je k dispozícii 5 sál a salónov. Najväčší, bezbariérový priestor - Zerda Restaurant&Ballroom má kapacitu až 330 osôb pri raute a 220 pri stolovaní.
 • Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. WiFi internetové pripojenie a biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.
 • Vo večerných a nočných hodinách je pre hotelových hostí vyhradený  American Bowling Bar s dvomi dráhami a Ambiente Wine&Beer Saloon s virtuálnou poľovníckou strelnicou LaserShot, reprodukovanou hudbou a tanečným parketom do 02:00.
 • Milá obsluha Vás obslúži na dvoch terasách nad japonskými jazierkami a vodnými kaskádami, dosadenými do množstva zelene a jemnej japonskej záhradnej architektúry.
 • Na večierkoch a spoločenských eventoch v Japan GrillBar-e naši kuchári pripravujú priamo pred vašimi očami morské špeciality na grile. Je to vysoká zasklená zimná záhrada s kopulou, určená aj ako priestor pre fajčiarov.
 • Rozvaľte sa na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazén a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením.
 • V intimite CigarClub-u, v pohodlí hlbokej koženej sedačky si vychutnajte kvalitné cigáro, kvapku drahého koňaku a pritom si prečítajte čerstvú tlač či  online správy cez WiFi pripojenie vo vašom notebooku. Ideálny priestor pre menšie oslavy do 30 osôb.
 • Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov a svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín. Pre tých najnáročnejších držíme aj pravé šampanské - Dom Pérignon, ročník 1998.
 • Jaeger Saloon - s hodnotnou výzdobou poľovníckych trofejí je ideálnym priestorom pre oslavy a školenia s kapacitou 30-50 osôb. Je priamo napojený na Zerda Ballroom, čím priestory tvoria kapacitu do 380 osôb.
 • Obľúbený Snack Bar ponúka nápoje a kompletnú ponuku nášho jedálneho lístka v neformálnej atmosfére a s výhľadom na záhradnú terasu.

Banketing :

Pre svadby, oslavy a najmä spoločenské a firemné podujatia je k dispozícii 5 sál a salónov. Najväčšia - Zerda Restaurant&Ballroom má pri raute kapacitu až 330 osôb. Ubytovacie kapacity vieme doplniť v spolupráci s hotelmi v Dunajskej Strede (Bonbon, Legend).

Pre menšie oslavy, posedenia či svadby sú k dispozícii separé salóniky: Jaeger Saloon v poľovníckom štýle s kapacitou 30-50 osôb, CigarClub v diskrétnej atmosfére anglického klubu pre 25-35 osôb a SportsClub pre 20-30 osôb.

Japonská záhrada - ideálny priestor pre Garden Party. Na dvoch terasách spolu s kapacitou 80 miest nad japonskými jazierkami a jedinečnými vodnými kaskádami. K tomu Buddha Bar pre 50 osôb a príležitostne postavené veľké party stany - nezabudnuteľné garden party aj pre 450 ľudí.

Snack Bar, Lobby Bar, Japan Grill Bar a Garden terasa s dvomi barovými pultmi a počtom miest na sedenie pre 230 osôb spolu tvoria gastronomické zázemie pre konferenčné podujatia väčšieho rozsahu.

Vináreň Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov s ponukou  fľaškových ležiakov z celej Európy. Svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín z nášho archívu. Kapacita pre sedenie 32 osôb.

American Bowling Bar - štýlový nočný klub len pre hotelových hostí - 2 bowlingové dráhy, šípky, stolný futbal, poľovnícky trenažér Lasershoot a diskotéka s karaoke s kapacitou 80 osôb. V spojení s vinárňou má kapacitu 110 osôb.

Okrem a´la carte reštaurácie ponúkame gastronómiu podľa požiadaviek aj v najvyššom štandarte, francúzsky servis, flambovanie atď. Zaisťujeme aj protokolárne pohostenie pre ústavných činiteľov či pre VIP klientov.   

Pre eventy v štandartnej ponuke máme: coffee-break (káva, čaj, nealko, čajové pečivo, slané pečivo, ovocie), coctail (digestív, alko a nealko nápoje, slané pečivo, mini dezert), raut (digestív, alko a nealko nápoje, teplý a studený bufet, slané pečivo, mini dezert).

V rámci Banketingu ponúkame tradičné pohostenie, (tanierový servis, švédske stoly, kombinácia),  tradičné svadobné menu (spoločné misy na stoloch s výberom jedál), all inclusive akcie (resp. all inclusive s dohodnutými obmedzeniami), plesy, bály a firemné večierky.

Otváracia doba prevádzok:

Reštaurácia Zerda:

denne od 11.00 do 22.00

Snack Bar a Lobby Bar:
denne od 7.00 do 22.30

Garden Teracce, Buddha Bar:
podľa počasia denne od 7.00 do 22.30

American Bowling Bar
rezervovaný len pre hotelových hostí - denne od 17.00 do 24.00, resp. podľa požiadaviek.

Ostatné priestory sú k dispozícii pre uzatvorené spoločnosti.

WiFi- internet je k dispozícii non-stop vo väčšine prevádzok.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.