Bratislava

Slovensko

Rezervačné centrum:
0905 986 199

Jedinečná história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, vynikajúca lokálna gastronómia, kvalitné víno a moderné nákupné centrá robia z Bratislavy ideálnu destináciu pre mestskú turistiku.

Bratislava je mesto s bohatou históriou a modernou prítomnosťou. Otvorené, pohostinné, bez nástrah veľkomesta, napriek tomu vibrujúce, s chuťou žiť naplno každý okamih. Miesto, kde sa dá na chvíľu skutočne vypnúť a oddychovať bez stresu. Všetko je blízko a na dosah. Jedným dúškom je možné vychutnať pohľad na majestátny Dóm, chuť tradičnej i modernej kuchyne, či vôňu kávy z nespočetných kaviarní v malebných uličkách a námestiach. Z neďalekých viníc na okraji mesta a starobylých pivníc v jeho centre sa do ulíc vkráda buket miestneho vína svetovej kvality.

Bratislava je miesto, kde si každý príde na svoje. Milovník histórie a umenia, obdivovateľ operných či koncertných virtuózov, ale aj priateľ nezávislej autentickej kultúry či poslucháč živej multižánrovej scény v desiatkách klubov a hudobných barov. A kto si chce len s priateľmi posedieť pri vynikajúcom pive, určite ho nájde v príjemnom prostredí malých pivovarov priamo v centre.

Kto si potrebuje vyvetrať hlavu alebo peňaženku, môže krátkou prechádzkou z centra po oboch brehoch Dunaja navštíviť moderné nákupné centrá, otvorené 7 dní v týždni a pred odchodom domov si pribaliť okrem nezabudnuteľných spomienok aj darček pre svojich blízkych.