Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Relax/voľný čas
 pobyty + AKCIE


175. Hotel Flóra***REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


KOMENTÁR SKONLINE : Najobľúbenejší hotel SKonline, prakticky úplne bez sťažností. Vynikajúci vitálny svet, výborné služby, ústretový personál, štýlová kaviarnička s neopakovateľnou filmovou atmosférou. Veľký výber procedúr - i nadštandardných. Veľmi dobrý pomer cena / pridaná hodnota.
A nakoniec vlastný nápoj Flórovica, ktorý nezabudnite vyskúšať.
 

Hotel Flóra je príjemný wellness hotel s atraktívnou polohou v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Hotel je obklopený lesom, kúpeľným  parkom a riekou Teplička. Nie náhodou sa volá  Hotel Flóra. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta, vedľa kúpeľného parku a kúpeľnej dvorany. Od termálnych bazénov je vzdialený 300 m, od železničnej stanice 400 m a od autobusovej stanice 600 m. Na požiadanie zabezpečuje pre svojich hostí transfer.

Prevažná časť hotelových priestorov prešla plnou rekonštrukciou a modernizáciou. V súčasnosti poskytuje komplexné a kvalitné služby na úrovni *** hotela, čím v sebe spája kvalitu s tradíciou. Vďaka jedinečnej atmosfére kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, priestorovému a materiálnemu vybaveniu ponúka ideálne podmienky na organizovanie rôznych relaxačných, ozdravovacích, liečebných a wellness pobytov. Skladba pobytov rešpektuje požiadavky našich hostí a zároveň vytvára priestor na skĺbenie liečebného efektu s oddychom a relaxom. V hoteli Flóra je hosťom pod dohľadom hotelového fyzioterapeuta k dispozícii viac ako 30 liečebných a relaxačných procedúr. O dokonalý komfort našich hostí sa stará vysoko profesionálny personál pripravený reagovať na všetky požiadavky.

Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého, sú dva antikorové bazény s mnohými atrakciami.  V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska, soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.

Ponuku Hotela Flóra dopĺňajú kozmetický salón, parkovisko zabezpečené závorou a kamerovým systémom, internetový kútik, wifi pripojenie, hotelový trezor, zmenáreň, práčovňa, sekretárske a informačné služby.

GPS: N48.909166°, E18.176036°

Kongresové možnosti:

Klimatizovaná konferenčná sála, s divadelným sedením pre 70 osôb, disponuje kompletnou školiacocu technikou. K dispozícii je premietacie plátno s ozvučením, dataprojektor, spätný projektor, DVD, CD a video rekordér, flipchart a DSL pripojenie na internet. Na požiadanie hotel zabezpečí tlmočnícke služby.

Salón má sedenie v tvare „O“, a je určený pre 20 osôb. Na požiadanie je možné v salóne zabezpečiť rovnaké technické vybavenie, ako v priestoroch konferenčnej sály.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.