Špecialista na kúpele a wellness na Slovensku
ZAVOLAJTE NÁM
0905 986 199

Rajecké Teplice

Slovensko

Kúpele Rajecké Teplice patria k jedným z najstarších na Slovensku.

Rajecké Teplice sú atraktívnym miestom  liečebných , relaxačných wellness pobytov. Termálne pramene s 38°C termálnou vodou sa využívajú na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania.


Balnelogické stredisko je vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru, ako: vodoliečbu, klasické masáže, škótske streky, oxygenoterapiu a uhličitý kúpeľ. Všetky služby sú poskytované pod jednou strechou - balneoprocedúry v nadštandardných podmienkach.. Ubytovanie v štvorhviezdičkovom hoteli Aphrodite, špičkovú reštauráciu s kvalitnou ponukou jedál, štýlovú kaviareň a nechýbajú i doplnkové služby.

Kúpeľný dom Aphrodita je magnetom pre domácich aj zahraničných návštevníkov, ktorého interiér je upravený v antickom štýle a dodáva mu netradičnú atmosféru pohody a luxusu.


V kúpeľoch sa liečia najmä choroby pohybového ústrojenstva, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové choroby a choroby z povolania

Pekný pestovaný park s jazerom ako aj okolitá príroda lákajú návštevníkov na prechádzky a turistiku.

Hotely v kúpeľoch Rajecké Teplice
Hotel APHRODITE
Hotel Aphrodite poskytuje klientom jedinečné pohodlie kombináciou ubytovania a procedúr poskytovaných pod jednou strechou.
 
cena za osobu/noc od
66,00 €
Hotel APHRODITE PALACE
Hotel ( bývalý názov Veľká Fatra) je situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením...
 
cena za osobu/noc od
90,00 €
Hotel MALÁ FATRA
Príjemné ubytovacie zariadenie situované v kúpeľnom parku a v blízkosti hotela Aphrodite s balneo centrom.
 
cena za osobu/noc od
40,00 €
Hotel VILLA FLÓRA
Je ubytovacie zariadenie s kapacitou 15 miest. Vo Vile Flóre je možnosť ubytovania v  3 apartmánoch s malou kuchynkou*, 4...
 
cena za osobu/noc od
40,00 €
Hotel VILLA MARGARÉTA
Je vzdialená  od Kúpeľného domu Aphrodite  300m. Vila Margaréta má 7 luxusne zariadených...
 
cena za osobu/noc od
40,00 €